SAKARYA HAVA DURUMU
BİZE ULAŞIN 0532 227 93 42

Bizden Haberler

TÜED Türkiye Emekliler Derneği Adapazarı Şubesi

Kömürle ısınan emeklilerimize yüksek kalorili ithal kömür kampanyası devam ediyor

- +

EMEKLİLERE ÇAĞRI
Kömürle ısınan emeklilerimize yüksek kalorili ithal kömür kampanyası devam ediyor. Ödemeler peşin fiyatına ve yaklaşık 2 ay ödemesiz, 6 eşit taksitle yapılmaktadır.

Türkiye Emekliler Derneği Adapazarı Şube  Başkanlığının yaptığı açıklamaya göre;  Dolarla satın alınan ithal kömür fiyatlarında dolardaki beklenmedik yükselişe rağmen bizim kampanyamız; “En İyisi En Ucuza” şeklinde aşağıda belirtilen fiyatlarla devam etmektedir;

Alyak, Ceviz/Fındık Kömür           : 1314.00 TL. / TON
Alyak, Kalorifer Kömürü               : 1416.00 TL / TON
Süper Karbon, Ceviz/Fındık         : 1416.00 TL / TON
Kömür tutuşturucu, ahşap           :  10.00 TL / ÇUVAL

Son zamanlarda dolar fiyatlarındaki olumlu gelişmelere rağmen tam ve kalıcı bir istikrar henüz sağlanabilmiş değil. Kömürle ısınan emeklilerimize tavsiyemiz, kışlık kömür ihtiyaçlarını biran önce temin etmeleridir.

İKİNCİ ADRES
Türkiye Emekliler Derneği Adapazarı Şube Başkanı Orhan Büyü, “Derneğimizde emekli adına çalışmalar kömürle sınırlı değildir. Emekli sorunları çözüm merkezi, bir başka deyişle ikinci adresiniz olan Derneğimize kahve içmeye bekliyoruz.”dedi.

TOKİ KONUTLAR
Konut konusuna da açıklık getiren Büyü, “TOKİ’ den konut bekleyen emeklilerimize bekledikleri müjdeyi şimdilik veremiyoruz. Ümidimizi muhafaza ediyoruz. Hükümet sistemindeki değişiklik nedeniyle kısa bir süre için askıya alınan çalışmalara TBMM’nin açılışıyla başlayacak. Konunun takipçisi olacağız.” ifadelerini kullandı.